Image default
Home » Jak Zwiedzac Swiat Podczas Kwarantanny

Jak Zwiedzac Swiat Podczas Kwarantanny

Wirtualnie Zwiedzamy Swiat

Trzy miesiące temu pojawiły się doniesienia z Chin, że grupa przypadków zapalenia płuc w centrum Wuhan może być spowodowana nowym typem koronawirusa. Od tego czasu COVID-19 rozprzestrzenił się na wszystkie kontynenty z wyjątkiem Antarktydy i radykalnie zmienił nasz styl życia.

Swiat sie zamknal i kraje nakładają najsurowsze ograniczenia od końca II wojny światowej. Ludzie na całym świecie proszeni są o ćwiczenie dystansu społecznego – aby pozostać w domu i unikać zatłoczonych miejsc – aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.

Również globalne podróże staneły w martwym punkcie, a główne linie lotnicze uziemiły swoje floty,  hotele zamknęły działalność. Ale nawet jeśli jesteś poddany kwarantannie lub musiałeś odwołać podróż, możesz nadal odbywać niesamowite wirtualne podróże – wszystkie są bezpłatne:

Wybierz się na wirtualną wycieczkę do muzeum

Podczas gdy główne muzea na całym świecie – takie jak Luwr w Paryżu i MoMa w Nowym Jorku – są zamknięte do odwołania z powodu wybuchu koronawirusa, nadal możemy odkrywać części tych instytucji artystycznych za pomocą wirtualnych wycieczek. Oto niektóre z najlepszych wirtualnych wycieczek po muzeum: Wybierz się na wirtualną wycieczkę do muzeum

Museum Bilboa Guggenheim

Wybierz się na wirtualną wycieczkę po najsłynniejszych zabytkach świata

 Kilka kultowych zabytków i atrakcji naszej planety stworzyło niesamowite wirtualne wycieczki, aby pomóc Ci marzyć o kolejnym ekstrawaganckim wyjeździe. Oto niektóre z najlepszych wycieczek:

machu-picchu

Wybierz się na wirtualną wędrówkę po parkach narodowych USA

Nadal można cieszyc się wspaniałymi atrakcjami na zewnątrz, nawet jezeli musimy pozostać w środku. Stany Zjednoczone mają szczęście mieć mnóstwo wspaniałych miejsc do odwiedzenia, a majestatyczne parki narodowe znajdują się na liście najczęściej odwiedzanych.

Niezależnie od tego, czy podróżujemy po wschodnim wybrzeżu, czy też wzdłuż wspaniałego zachodniego wybrzeża, lub po majestatycznych Górach Skalistych, mamy okazje do odkrywania wspanialej przyrody w kazdym z tych parkow a jest ich w sumie 58 i reprezentują niezwykłą różnorodność dziewiczych środowisk przyrodniczych. I chociaż może minąć trochę czasu, zanim będziemy mogli zacząć ponownie odkrywać te parki, Google Street pozwala nam je odkrywać w sposób wirtualny. Oto niektóre z najlepszych wycieczek:

 

Yosemite Park

Weź udział w wirtualnym koncercie lub imprezie

Kilka instytucji kulturalnych oferuje wirtualne wrażenia, które możesz odkrywać w zaciszu własnego domu:

  • Metropopolitan Opera w Nowym Jorku emituje nocne opery. „Nightly Met Opera Streams” zaczynają się o 19:30. codziennie na stronie głównej Met i pozostają dostępne przez 20 godzin. Przedstawienie będzie również dostępne w aplikacjach Met Opera na żądanie.
  • Chcesz więcej sztuki przesyłanej strumieniowo na żywo? pewien artysta teatralny stworzył The Social Distancing Festival, który gromadzi transmisje na żywo i filmy z różnego rodzaju przedstawień w jednym miejscu, w jednym kalendarzu.
  • Dzięki specjalnemu kodowi o ograniczonym czasie możesz cieszyć się bogactwem występów online z Filharmonii Berlińskiej, jednej z najlepszych orkiestr na świecie.

 

Metropolitan Opera

Artykuly o Podobnej Tematyce

 Linia Lotnicza rozdaje 50,000 darmowych biletow

peter

Podstawowe Różnice Miedzy Szampanem a Prosecco

peter
%d bloggers like this: