Home » O Nas-About Us

Witam

Chcialbym sie podzielic moją pasją do luksusowych podróży, doradzić w kwestii najlepszych hoteli na całym świecie, i najwygodniejszych polaczeniach lotniczych.
Pragnalbym Cie zainspirować do realizowania twoich podróżniczych marzen!
 
A wiec podróżujmy w dobrym stylu a ja postaram sie udzielić wskazówek na temat luksusowych podróży na kazdy budżet.
 
Kosmopolityczny styl życia to rzecz, o której się marzy. Na myśl przychodzą obrazy różnych plaż w odległych egzotycznych miejscach, eleganckich hoteli i ośrodków all inclusive. Wydaje się, że jest to życie pełne luksusu i łatwości, ale jak to osiągnąć? Na początek warto mieć pasję do podróżowania. Szukanie nowych i ciekawych miejsc to połowa zabawy. Kiedy masz już kilka miejsc na myśli, zacznij planować swoją podróż. Sprawdź plaże, luksusowe hotele, ośrodki all inclusive i poszukaj ofert. Pamiętaj, żeby uwzględnić czas na relaks – w końcu to są wakacje! Jeśli nie lubisz plaż, rozważ żeglowanie lub zwiedzanie starożytnych ruin. Cokolwiek robisz, upewnij się, że to cię inspiruje. Przy odrobinie planowania i poczucia przygody możesz urzeczywistnić swoje kosmopolityczne marzenia.
 
Zapraszam do wspolpracy firmy turystyczne, hotele, biura podrozy i wszystkich zainteresowanych checia reklamowania swoich uslug na CosmopolitanLiving.pl
 

Welcome

I would like to share with you my passion for luxury travel, advise you on best hotels around the world, inform on best airline deals around, inspire you to travel your dreams in style, and give you tips for a luxury travel on a budget.
 
Cosmopolitan LivingPL offers various advertising opportunities for companies involved in travel, hospitality, leisure, luxury merchandise and other fine products.
 
Cheers 
Piotr